KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544535
nr 1254 4535
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Restauranginteriör, Signerad. Olja på duk, 60x50 ca
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:35:59
13/5 16:54:27
2.000 kr
13/5 18:18:29